Álláslehetőségek

Nyitott állások a Diána Fehérneműnél:

VÁSÁRI ELADÓ SZLOVÁKIÁBAN

A Diána Fehérnemű magyar fehérnemű gyártó alkalmi jelleggel szlovákul és magyarul beszélő eladót keres. Komárno vagy Nagymegyer környéki lakos lenne az ideális jelölt.

Feladatok:

  • Szlovák vásárokban eladói munkakör, ahol saját gyártású termékeinket kell érétkesíteni szlovák és magyar nyelvű vásárlóknak.
  • Időközönként fordítások magyarról szlovákra

Elvárások:

  • Eladói véna
  • Szlovák nyelv jó ismerete szóban és írásban is
  • Rugalmas időbeosztás. Főleg hétvégente lesznek a munkák
  • Minimum 30 év kor. Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A bérezést és további részleteket személyes találkozás alkalmával beszéljük át.

Jelentkezni emailben a dianabt.lenti@gmail.com email címen vagy telefonon Horváth Diána cégvezetőnél lehet +36 20 615 7473 telefonszámon.

VARRÓNŐ - Lenti

  • Szeretsz varrni?
  • Meg tudod különböztetni a pamut anyag színét és visszáját?
  • Szeretnél családias környezetben dolgozni?
Ha mindre igen a válaszod, akkor jelentkezz a Diána fehérneműhöz!
Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
  • Munkavégzés helye: Lenti
  • Munkaidő 07:30-tól 15:45-ig tart.
  • Bérezezés személyes megbeszélés alapján történik.
Jelentkezni a +36 30 6398 708 telefonszámon lehet.

Contact us

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.